Kyiv Hobby Show 2017

Шановні моделісти!

02-04 червня 2017 року в Київському Планетарії відбудеться міжнародний фестиваль Kyiv Hobby Show, котрий об’єднує творчих людей будь-якого віку, які захоплюються відтворенням всього, що нас оточує в тому чи іншому масштабі, та із будь-яких матеріалів!

Глядачі зможуть побачити справжні шедеври стендового моделювання, де гармонійно поєднані наука та мистецтво; технічні вміння відтворити найдрібніші деталі та талант фарбою передати точні кольори прототипу! А масштабні діорами та невеличкі віньєтки, що демонструють миті подій з минулого, сьогодення і навіть майбутнього не залишать байдужими нікого!

У цьому році організатори пропонують проведення не тільки традиційних конкурсів мініатюри для майстрів та початківців – глядачі побачать персональні виставки видатних стендових моделістів з України та сусідніх країн Європи. Окрім масштабних моделей з пластику, паперу, дерева та металу, у фестивалі візьмуть участь два відомі клуби прихильників мініатюрної залізниці – Український клуб залізничного моделювання – продемонструє дуже реалістичний модуль залізниці в 87-му масштабі (Н0), та клуб TTrak-UA з макетом залізниці в масштабі 1:160 (N)!

Наші друзі з клубу «Глибинний Страж» проводитимуть міжнародний турнір з настільних ігор Flames of War, де чисельні мініатюрні армії в 100-му масштабі будуть реконструювати військові баталії часів Другої Світової Війни.

Окрім масштабної мініатюри, на Kyiv Hobby Show вперше так масово буде представлена індустрія радіокерованих моделей! Судномоделісти зможуть три дні відтворювати морські баталії в басейні загальною площею 225 кв.м.! Танкісти мають можливість випробувати свої радіокеровані моделі на двох великих танкових полігонах, де будуть дороги, мости, хатинки, ліси і навіть болота!

Дітей, які відвідають Kyiv Hobby Show ми запрошуємо на майстер-класи з паперового моделювання у дитячі зони відпочинку і навіть тир, де фахівці дадуть можливість випробувати себе!

З досвіду минулих років київський фестиваль мініатюри відвідують понад 5000 глядачів, але завдяки динамічному розвитку та партнерству з Київським Планетарієм, Kyiv Hobby Show 2017 має всі шанси стати Подією не лише в Україні, але й у всій Східній Європі!

Оргкомітет Kyiv Hobby Show 2017 пропонує ознайомитись з Положенням про подію і якщо Ви згодні з документом, зареєструвати свої моделі.

 

До зустрічі!

Корзина  

Нет товаров


Корзина Оформить

Производители